Գյումրի-Մոսկվա․ ինչ չվերթներ կիրականացվեն առաջիկա օրերին
ՀՀ քաղաքացիական ավիացիայի կոմիտեն ներկայացրել է առաջիկա չվերթների ցանկը։ Կոմիտեի ֆեյսբուքի էջում տեղադրված հաղորդագրության մեջ, մասնավորապես, ասված է.
«Տեղեկացնում ենք, որ ամեն օր մինչեւ ս. թ. սեպտեմբերի 8-ը ներառյալ կիրականացվի Մինսկ-Երեւան-Մինսկ չարտերային չվերթը Belavia ավիաընկերության կողմից (ժամանում 02։45, մեկնում 03:35)։
Ս. թ. սեպտեմբերի 3-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չարտերային չվերթը Ural ավիաընկերության կողմից (ժամանում 02:40, մեկնում 03:30):
Ս. թ. սեպտեմբերի 3-ին կիրականացվի Երեւան-Մոսկվա-Երեւան չարտերային չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում 15:00, ժամանում 13:00):
Ս. թ. սեպտեմբերի 3-ին, 8-ին եւ 10-ին կիրականացվի Սոչի-Երեւան-Սոչի չարտերային չվերթը Ural ավիաընկերության կողմից (ժամանում 16:15, մեկնում 17:15):
Ս. թ. սեպտեմբերի 3-ին եւ 10-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չարտերային չվերթը Aeroflot ավիաընկերության կողմից (ժամանում 13:45, մեկնում 14:45):
Ս. թ. սեպտեմբերի 1-ին իրականացվելիք Երեւան-Եկատերինբուրգ-Երեւան չարտերային չվերթը տեղափոխվել է ս.թ. սեպտեմբերի 4-ին Aircompany Armenia ընկերության կողմից (մեկնում 09:00, ժամանում 18:35):
Ս. թ. սեպտեմբերի 4-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան չարտերային չվերթը Nord Star ընկերության կողմից (ժամանում 14:50):
Ս. թ. սեպտեմբերի 4-ին կիրականացվի Գյումրի-Մոսկվա չարտերային չվերթը Nord Star ավիաընկերության կողմից (մեկնում 17:30):
Ս. թ. սեպտեմբերի 4-ին կիրականացվի Թեհրան-Երեւան-Թեհրան չարտերային չվերթը Taban ավիաընկերության կողմից (ժամային փոփոխություն՝ ժամանում 21:00, մեկնում 23:00):
Ս. թ. սեպտեմբերի 4-ին կիրականացվի Երեւան- Թեհրան-Երեւան չարտերային չվերթը Armenia Airways ավիաընկերության կողմից (մեկնում 11:00, ժամանում 15:30):
Ս. թ. սեպտեմբերի 4-ին, 6-ին, 7-ին, 9-ին եւ 11-ին կիրականացվի Դուբայ-Երեւան-Դուբայ չարտերային չվերթը Fly Dubai ընկերության կողմից (ժամանում 11:10, մեկնում 12:10):
Ս. թ. սեպտեմբերի 4-ին, 7-ին եւ 11-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չարտերային չվերթը Ural ավիաընկերության կողմից (ժամանում 01:40, մեկնում 02:40):
Ս.թ. սեպտեմբերի 4-ին, 7-ին եւ 11-ին կիրականացվի Կիեւ-Երեւան-Կիեւ չարտերային չվերթը SKYUP ավիաընկերության կողմից (ժամանում 21:40, մեկնում 22:40):
Ս. թ. սեպտեմբերի 4-ին եւ 11-ին կիրականացվի Փարիզ-Երեւան-Փարիզ չարտերային չվերթը Air France ավիաընկերության կողմից (ժամանում 17:15, մեկնում հաջորդ օրերին ժամը 05:50):
Ս. թ. սեպտեմբերի 4-ին եւ 11-ին կիրականացվի Սանկտ Պետերբուրգ-Երեւան- Սանկտ Պետերբուրգ չարտերային չվերթը Ural ավիաընկերության կողմից (ժամանում 20:30, մեկնում 21:30):
Ս. թ. սեպտեմբերի 5-ին կիրականացվի Երեւան-Միներալնիե Վոդի-Երեւան չարտերային չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում 09:40, ժամանում 12:35):
Ս. թ. սեպտեմբերի 5-ին կիրականացվի Բեյրութ-Երեւան֊-Բեյրութ չարտերային չվերթը Middle East ավիաընկերության կողմից (ժամանում 16:45, մեկնում 17։45):
Ս. թ. սեպտեմբերի 5-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չարտերային չվերթը Aeroflot ավիաընկերության կողմից (ժամանում 21:35, մեկնում 22:35):
Ս. թ. սեպտեմբերի 5-ին եւ 12-ին կիրականացվի Վիեննա-Երեւան- Վիեննա չարտերային չվերթը Austrian Airlines ընկերության կողմից (ժամանում 03:55, մեկնում 04:45):
Ս.թ. սեպտեմբերի 6-ին կիրականացվի Դոհա-Երեւան-Դոհա չարտերային չվերթը Qatar Airways ավիաընկերության կողմից (ժամանում 00:50, մեկնում 03:00):
Ս. թ. սեպտեմբերի 6-ին կիրականացվի Սամարա-Երեւան- Սամարա չարտերային չվերթը Ural ավիաընկերության կողմից (ժամանում 22:40, մեկնում 23:30):
Ս. թ. սեպտեմբերի 6-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չարտերային չվերթը Nord Star ընկերության կողմից (ժամանում 19:20, մեկնում 20:40):
Ս. թ. սեպտեմբերի 6-ին կիրականացվի Երեւան-Սոչի-Երեւան չարտերային չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում 16:30, ժամանում 20:40):
Ս. թ. սեպտեմբերի 6-ին եւ 9-ին կիրականացվի Կրասնոդար-Երեւան-Կրասնոդար չարտերային չվերթը Ural ավիաընկերության կողմից (ժամանում 10:30,, մեկնում 11:20):
Ս. թ. սեպտեմբերի 7-ին կիրականացվի Երեւան-Մոսկվա-Երեւան չարտերային չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում 17:00, ժամանում 23:00):
Ս. թ. սեպտեմբերի 7-ին կիրականացվի Երեւան-Սանկտ Պետերբուրգ-Երեւան չարտերային չվերթը Armenia Airways ավիաընկերության կողմից (մեկնում 09:00, ժամանում 15:45):
Ս. թ. սեպտեմբերի 7-ին, 9-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չարտերային չվերթը Nord Star ընկերության կողմից (ժամանում 14:50, մեկնում 16:10): (Ս. թ. սեպտեմբերի 11-ի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չարտերային չվերթը չեղարկվել է Nord Star ընկերության կողմից)։
Ս. թ. սեպտեմբերի 8-ին կիրականացվի Երեւան-Կրասնոդար-Երեւան չարտերային չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում 16:00, ժամանում 20:15):
Ս. թ. սեպտեմբերի 8-ին կիրականացվի Երեւան-Դոնի Ռոստով-Երեւան չարտերային չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում 09:00, ժամանում 13:00):
Ս. թ. սեպտեմբերի 9-ին կիրականացվի Երեւան-Նիժնի Նովգորորդ-Երեւան չարտերային չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում 10:30, ժամանում 17:35):