Լույս չի լինելու. մանրամասներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 13-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երևան քաղաքի՝
10։00-16։00 Լենինգրադյան փ. 31Բ, 31Գ, 31Վ, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ. 38, 39, 41 շենքերը, Բագրատունյաց փ. 19, 21, Նժդեհի փ. 2, Եղբայրության փ. 15, 16 շենքերը, Նժդեհի փ. 1, 3, Մանանդյան փ. 17 շենքերը, Արտաշիսյան փ. 37, 39, Արզումանյան փ. 13, 15, 17, 19 շենքերը, Սիսակյան փ. 3, 6, 8, 10, Լենինգրադյան փ. 32, 34, 36, 38, 40, 40Ա, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 50, 50/1, 50/2, 50/3 շենքերը, Շինարարների փ. 3, 5, 7, Լենինականի փ. 4, 6, 8 շենքերը,
11։00-17։00 Կոմիտասի պող. 27/1, 33, 35, 35Ա շենքերը, Ավետիսյան փ. 6, 6Ա, 8, 8Ա, 10, 10Ա, Դրոյի փ. 21, 21/1, 23 շենքերը, թիվ 147 մանկապարտեզը, Խաղաղ Դոնի փ. 15, 17, 19 շենքերի 1-8 մուտքերը, Խաղաղ Դոնի փ. 19/1, 27 շենքերը, Նոր Խարբերդ փ. 7-14 փողոցները, Դավիթ Բեկի փ. 27-97 (կենտ) սեփական տները, Դավիթ Բեկի փ. 71, 76, 83, 85, 108, 110, 112, 128 հանրային բաժանորդները,
10։00-13։00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 29/4, 29/5 շենքերը,
10։30-13։30 Նոր-Նորքի՝ 7-րդ զանգ.՝ Հ.Ավետիսյան փ. 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 58, 59 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 21, 116 մանկապարտեզները, Կարախանյան փ. 21, 22, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 58, 59 շենքերը, թիվ 117 մանկապարտեզը, թիվ 88 դպրոցը և հարակից հանրային բաժանորդները, Խորենացու փ. 1, 2, 3, 18, 19, 20, 28, 29, 30, 39, 40, 41 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,
10։30-16։30 Երվանդ Քոչար փ. 9, 11, 17, Քաջազնունի փ. 2, 4, 14 շենքերը, Կորի փ. 12-60, Արհեստավորների փ. 10-67 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, Նար-Դոսի փ. 48-75, Ռոստոմի փ. 20-33 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, Հյուսիսային պողոտա 5 շենքը և հարակից հանրային բաժանորդները, Քաջազնունի փ. 7, 7/5, 9, 9/5, Նար-Դոս փ. 75, 77 շենքերը, Վարդանանց փ. 106, 112 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 1-9 շարքերը մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 1-5 շարքերը մասնակի, Սարի թաղ 1-3 փողոցները մասնակի, Որմնադիրների փ. 5-43 սեփական տները, Խորենացի փ. 63-211 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները,
13։00-17։00 Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 1-21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38, 47, 49, 57 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, «Անի» մանկապարտեզը,