Կոնվերս Բանկը Visa Intelligence Award մրցանակակիրն է
Օրերս կայացել է Visa միջազգային վճարահաշվարկային համակարգի տարեվերջյան հերթական միջոցառումը: Այն միավորել էր համակարգի ներկայացուցիչներին և գործընկերներին, այդ թվում՝ ՀՀ բանկային համակարգի ներկայացուցիչներին՝ ամփոփելու իրականացված նախագծերը և նախանշելու անելիքները:
Միջոցառման շրջանակում կայացած մրցանակաբաշխության ժամանակ Կոնվերս Բանկն արժանացել է Visa Intelligence Award-ի:
Մրցանակը Բանկին է շնորհվել Converse Mobile հավելվածում հաճախորդի լավագույն փորձառության կառուցման, զարգացման աշխատանքներում Visa համակարգի հետ համատեղ նախագծի իրագործման համար:
Visa համակարգը Կոնվերս Բանկի առանցքային գործընկերներից է, որի հետ Բանկը համագործակում է ոչ միայն ֆինանսական և վճարային ծառայությունների մատուցման, այլև ժամանակակից տեխնոլոգիական լուծումների և լավագույն միջազգային փորձի ներդրման հարցերում: Converse Mobile նոր հավելվածի ներդրումը հնարավոր է դարձել, այդ թվում, Բանկի համար սկզբունքային, առաջնահերթ այս ոլորտում համագործակցության շնորհիվ:
Նշենք, որ Հայաստանում անհատականացված փորձառությամբ առաջին՝ Converse Mobile հավելվածը գործարկվել է այս տարեսկզբին:
Նոր Converse Mobile-ում օգտատերերը կարող են առավելագույնս անվտանգ միջավայրում.
- Առանց բանկ այցելելու անցնել պարզ և հարմարավետ գրանցման գործընթաց կենսաչափական նույնականացմամբ և օգտվել ամբողջական բանկային ծառայություններից,
-Գլխավոր էջում դասավորել բաժիններն ըստ իրենց նախընտրությունների՝ հիմնական էջում ցուցադրելով ամենահաճախ օգտագործվող ֆունկցիաները և թաքցնելով հազվադեպ օգտագործվողները,