Ստացի՛ր աշխատավարձդ Յունիբանկի քարտով և շահի՛ր 1 000 000 դրամ
Յունիբանկը մեկնարկել է նոր ակցիա՝ «UNIPLUS. Աշխատավարձ և շատ ավելին», որը կգործի 2025 թվականի դեկտեմբերի 1-ից մինչև 2026 թվականի ապրիլի 30-ը: Ակցիայի շրջանակում կանցկացվի դրամական մրցանակների խաղարկություն, որին կմասնակցեն նշված ժամանակահատվածում   Յունիբանկում աշխատավարձային քարտ ձևակերպած հաճախորդները:
Աշխատավարձային քարտերը կարող են տրամադրվել անհատապես կամ ընկերության աշխատավարձային նախագծի շրջանակներում։ Ակցիայի մասնակիցների միջև ամսական կխաղարկվեն հինգ դրամական մրցանակներ՝ յուրաքանչյուրը 100 000 ՀՀ դրամ, իսկ ավարտին՝ գլխավոր մրցանակը՝ 1 000 000 ՀՀ դրամը:
Աշխատավարձը Յունիբանկի քարտի միջոցով ստանալիս՝ հաճախորդին տրամադրվում է անվճար բազմարժութային քարտ, հարմար մոբայլ հավելված և վարկային գիծ՝ մինչև աշխատավարձի 15-ապատիկի չափով: Յունիբանկի բազմարժութային քարտերը թույլ են տալիս կատարել գնումներ և փոխանցումներ նախընտրած արժույթով՝ դրամով, եվրոյով կամ ԱՄՆ դոլարով, առանց փոխարկման: Յունիբանկի Visa քարտապաններին նաև հասանելի են Apple Pay և Google Pay վճարումները։
Յունիբանկում գործում է նաև  քարտապանների շուրջօրյա աջակցության ծառայություն՝ +374 10 555 385; +374 55 025 385 WhatsApp/Viber: