Սրճարաններում ու բարերում վճարեք Idram&IDBank-ով և կուտակեք լիքը idcoin-եր
2025թ․-ի ավարտը խոստանում է շա՜տ անակնկալներ, եթե վճարեք Idram&IDBank հավելվածով․ միանգամից մի քանի արշավ, որոնք ձեզ լիքը idcoin-եր են բերելու։
Ողջ աշնան ընթացքում՝ մինչև 2025թ․ նոյեմբերի 30-ը ներառյալ, Idram&IDBank հավելվածով կատարեք QR վճարումներ սրճարաններում, ռեստորաններում և բարերում և ստացեք մինչև 1% ակնթարթային idcoin, և յուրաքանչյուր օրվա՝ 12։00-15։00 ընկած ժամանակահատվածում վճարելու դեպքում՝ մինչև 10% ակնթարթային idcoin։ Արշավի շրջանակում մեկ հաճախորդին օրացուցային ամսվա ընթացքում տրամադրվում է հանրագումարային առավելագույնը 10,000 idcoin (հարկումից հետո):
Արշավի մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Երկրորդ արշավի շրջանակում, որը տևելու է մինչև 2025թ․ դեկտեմբերի 31-ը, ուրբաթ, շաբաթ և կիրակի օրերին վճարեք նշված բարերում և ստացեք մինչև 20% ակնթարթային idcoin (հարկումից հետո)․ Արշավի շրջանակում մեկ հաճախորդին օրացուցային ամսվա ընթացքում տրամադրվում է հանրագումարային առավելագույնը 10 000 idcoin (հարկումից հետո):
Եթե դեռ IDBank-ի հաճախորդ չեք, ապա մինչև այս արշավների ավարտը հասցրեք ներբեռնել հավելվածը, սինքրոնացնել հաշիվները և այս հնարավորություններից օգտվելուց բացի ստանալ 1000 idcoin:
Կուտակած idcoin-երը կարող եք օգտագործել Idram&IDBank հավելվածով հետագա QR վճարումների ժամանակ Հայաստանի բոլոր մարզերի շուրջ 25․000 վաճառակետերում (1 idcoin = 1 դրամ)։ idcoin-ը տրամադրվում է IDBank-ի կողմից։