HONGQI էլեկտրամոբիլները` մինչև 10% զեղչով․ E-auto-ի աննախադեպ առաջարկը Armenian Auto Show-ում
Հայաստանում մեծ պահանջարկ և վստահություն վայելող HONGQI էլեկտրամոբիլները սեպտեմբերի 26-28-ը հնարավոր է ձեռք բերել մինչև 10% զեղչով. այս աննախադեպ առաջարկով Armenian Auto Show-ի շրջանակում հանդես է գալիս Հայաստանում Չինաստանի ազգային ավտոարտադրողի պաշտոնական ներկայացուցիչ E-auto ընկերությունը։
Ավտոշոուի շրջանակում HONGQI մեքենաները, որոնք Չինաստանում ի սկզբանե նախատեսված են եղել երկրի ղեկավարների և ազգային կարևոր միջոցառումների համար, հնարավոր է ձեռք բերել սկսած ընդամենը 7.600.000 դրամից։
Եռօրյա ավտոտոնն անցկացվում է Կ.Դեմիրճյանի անվան Մարզահամերգային համալիրում՝ մեկտեղելով վարորդների համար բացառիկ առաջարկներ մեկ հասցեում:
«Ուղիղ մեկ տարի առաջ, երբ դարձանք HONGQI-ի պաշտոնական ներկայացուցիչը Հայաստանում, հենց այս ցուցահանդեսի շրջանակում ներկայացրինք E-QM5-ը: Այսօր փաստ է՝ Էլեկտրամոբիլների շարքում այս մոդելը ամենահաճախ հանդիպողն է Երևանում: Հիմա՝ մեկ տարի անց, հանդես ենք գալիս նոր առաջարկներով՝ ներկայացնելով նաև ավելի բարձր և լյուքս դասի մոդելներ: Վստահ ենք՝ դրանք ևս կսիրվեն որակն ու շքեղությունը գնահատող վարորդների շրջանում»,-նշում է E-auto ընկերության համահիմնադիր և տնօրեն Գևորգ Աղաջանյանը։
HONGQI էլեկտրամոբիլներն աչքի են ընկնում չինական մշակույթից ոգեշնչված յուրահատուկ դիզայնով, իսկ որակյալ հարդարանքը և ժամանակակից ինտերիերը խոստանում են երթևեկությունը դարձնել էլ ավելի հաճելի: Մեքենաներն առանձնանում են նաև հզոր մարտկոցներով, ինչը էլեկտրամոբիլի համար մեծ առավելություն է։
E-auto-ում հասանելի են նաև HONGQI-ի՝ ստորև ներկայացված մոդելները, որոնք ավտոշուի ընթացքում կարելի է ձեռք բերել հատուկ զեղչված արժեքներով՝