7 դեպք՝ վստահված գույքի հափշտակման,
5-ական դեպք՝ խարդախության, պետական սահմանն ապօրինի հատելու, թմրամիջոցների մաքսանենգության,
4 դեպք՝ սառը զենք կրելու,
3-ական դեպք՝ պաշտոնեական կեղծիքի կամ անփութության, թմրանյութեր պարունակող բույսեր ցանելու կամ աճեցնելու, անհետաձգելի միջամտության որոշումը չկատարելու, զենք-զինամթերքի առգրավման, բնակարանի անձեռնմխելիութունը խախտելու,
2-ական դեպք՝ ապօրինի ձեռնարկատիրական գործունեության, վստահված գույքի հափշտակման, պաշտոնատար անձի ծառայողական գործունեությանը միջամտելու և դատական ակտը չկատարելու։
Բացահայտվել են նաև՝ խոշտանգման, սպանության, մարդու առևանգման, շորթման, անօրինական միգրացիայի կազմակերպման, ընդերքի պահպանման կամ օգտագործման պահանջները խախտելու, փաստաթղթի կեղծիքի, փաստաթղթեր հափշտակելու, հարկեր, տուրքեր չվճարելու, անվտանգության պահանջներին չհամապատասխանող հումքերի կամ ապրանքների շրջանառության, անձնական կամ ընտանեկան կյանքի գաղտնիությունը խախտելու, հրազենի ապօրինի շրջանառության, հողը փչացնելու, բժշկական գաղտնիքը հրապարակելու, աշխատանքի պաշտպանության կանոները խախտելու, երեխայի դաստիարակության կամ խնամքի պարտականությունը չկատարելու կամ ոչ պատշաճ կատարելու դեպքեր:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է՝
անձնական ունեցվածքի գողության և անձի տիրապետությունից դուրս եկած գույքին տիրանալու՝ 1-ական դեպք։
Հայտնաբերվել է 9 հետախուզվող, կամավոր ներկայացել՝ 2-ը։
Հայտնաբերվել է 2 անհետ կորած։
Գրանցվել է զենք-զինամթերքը կամավոր հանձնելու 1 դեպք։
ՃՏՊ վիճակագրություն
Անցած 3 օրում գրանցվել է 52 ավտովթար։ 1 մարդ զոհվել է, 68-ը՝ ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ։