Գազ չի լինի հունիսի 25-ին, 26-ին, 27-ին և 30-ին. հասցեներ
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 30-ին ժամը 14:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Սյունիքի մարզի Կապան քաղաքի Շահումյան փողոցի թիվ 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 բազմաբնակարան շենքերի գազասպառողների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 30-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Արարատի մարզի Բերքանուշ բնակավայրի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 30-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Կոտայքի մարզի Ալափարս բնակավայրի գազասպառողների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 30-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 16:00-ն, կդադարեցվի Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջանի Կոմիտասի պողոտայի թիվ 59/6, 59/7 բազմաբնակարան շենքերի գազասպառողների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 27-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 14:00-ն, կդադարեցվի Սյունիքի մարզի Կապան քաղաքի Հ․Ավետիսյան փողոցի թիվ 28, 30, 32, 34, Մ․Պապյան փողոցի թիվ 16, 18, 20, 22, 24, 26 բազմաբնակարան շենքերի և հարակից առանձնատների գազասպառողների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 27-ին ժամը 09:30-ից մինչև ժամը 16:45-ը, կդադարեցվի Գեղարքունիքի մարզի Գեղհովիտ բնակավայրի մի հատվածի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 27-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Արարատի մարզի Դաշտավան, Դարբնիկ բնակավայրերի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 27-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 17:00-ն, կդադարեցվի Տավուշի մարզի Իջևան քաղաքի բնակավայրի Մեհրաբյան, Մյասնիկյան փողոցների գազասպառողների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 27-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 17:00-ն, կդադարեցվի Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջանի Շիրվանզադեյի փողոցի թիվ 15/32, 17 բազմաբնակարան շենքերի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 26-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 20:00-ն, կդադարեցվի Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջանի Բուդաղյան, Կոմիտասի անցուղի, Կոմիտասի պողոտայի, Ն.Տիգրանյան փողոցներով պարփակված թաղամասի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 26-ին ժամը 09:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջանի Նորքի 7-րդ զանգվածի բազմաբնակարան շենքերի, առանձնատների գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 26-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Արարատի մարզի Այգավան բնակավայրի գազասպառողների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 26-ին ժամը 10:00-ից մինչև 17:00-ն, կդադարեցվի Տավուշի մարզի Դիլիջան քաղաքի Սայաթ-Նովայի, Կալինինի, Կամոյի, Գետափնյա, Մոլդովական, Բարեկամության, Շամախյան, Զ․ Անդրանիկի, Վասիլևի, Մ. Գորկու, Օրջոնիկիձեի, Կամարինի, Մյասնիկյան, Աբովյան փողոցների գազասպառողների, «Դիլիջան» առողջարան ՓԲԸ-ի, «Դիլի» ՍՊԸ-ի, «Իմպուլս Մենեջմենթ» ՓԲԸ-ի, «Դիս Փրոփերթիս» բարեգործական հիմնադրամի, «Փարադայս Հոթել» ՍՊԸ-ի, «Սիմոնյան» կրթական հիմնադրամի, ՀՀ ԿԲ «Դիլիջան» ուսումնահետազոտական կենտրոնի, ՀՀ ԿԲ մանկապարտեզի, ՀՀ ԿԲ սպորտային համալիրի, ՀՀ ԿԲ հանգստյան տան, Դիլիջանի միջազգային դպրոցի, Հայաստանի Հիմնադրամի, «Վերադարձ 1» ՍՊԸ-ի, «Կացարաններ» ՍՊԸ-ի, «Դիլի Թաուն» ՍՊԸ-ի, «Անի Պլազա Հոթել» ՓԲԸ-ի, «Գրինվուդ Ռեզիդենս» ՍՊԸ-ի, «Մովսեսյան և փարթներս դեվելոփմենթ» ՍՊԸ-ի գազամատակարարումը:
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 25-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Արարատի մարզի Արարատ քաղաքի գազասպառողների գազամատակարարումը։
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հունիսի 25-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Երևան քաղաքի Նուբարաշեն վարչական շրջանի Նուբարաշենի Ա-1, Բ-1-ից 11-րդ, Գ-7, 8-րդ, 9-րդ, 10-րդ, Դ-3, 4-րդ, 5-րդ, 6-րդ թաղամասերի, թիվ 7-րդ, 8-րդ, 9-րդ, 10-րդ, 11-րդ, 12-րդ, 13-րդ, 14-րդ, 15-րդ, 16-րդ, 17-րդ, 18-րդ, 20-րդ փողոցների բազմաբնակարան շենքերի, առանձնատների գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։