11:00-12:00 Նոր Արմավիր գյուղ մասնակի,
10:00-16:00 Արարատ քաղաք՝ Շահումյան, Արարատյան փողոցներ մասնակի, Ոսկու կորզման ֆաբրիկայի բանավան մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-10:30 Մասիս քաղաք՝ 2-րդ և Կայարան թաղամասեր մասնակի, Սայաթ- Նովա գյուղ մասնակի, «Գոլդեն ֆիշ» ՍՊԸ, «Հայջրմուղկոյուղի» ՓԲԸ, «Տրանսշին» ՓԲԸ, «Բերմա» ԲԲԸ, «Գրետա Ավագյան» ԱՁ, «Լաֆիկ» և «Խոր Գագ» ՍՊԸ-ներ,
Կոտայքի մարզ՝
10:00-16:00 Հրազդան քաղաք՝ Կոտայքի մարզպետարան, Կենտրոն թաղամաս՝ 3, 9, 12, 17, 18, 19, 25, 26, 30, 98, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 63, 69, 71, 75, 77, 79 շենքեր, թիվ 13, 14 դպրոցներ, Մաքրավանի նոր թաղամաս, Վանատուրի նոր թաղամաս, «Արարատ-Լադա» ընկերություն, «Պոմպակայան Աբովյան-1», «Եվրոքափ» ընկերությունը և «Դ․ Սարգսյան» ԱՁ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Մարզային ոստիկանություն, Հայփոստ, Աթարբեկյան ՀԷԿ Վանատուր և Ջրառատ թաղամասեր մասնակի, Կենտրոն թաղ. 44, 46, 48, 70, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88 շենքեր, Երկաթգծի թաղամաս, Տրեստի և Հրազդանմաշի հանրակացարաններ, Արվեստի դպրոց, Հրազդան միկրոշրջան՝ Վահագնի թաղամաս, «Ռոլանդ և Սուսան» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-15:30 Եղվարդ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի, Թարգմանչաց, Առափնյա, Չարենցի, Իսահակյան, Պռոշյան, Աբովյան, Կոմիտասի, Գայի, Խանջյան, Սաֆարյան, Սայաթ-Նովայի, Զաքարյան, Մովսես Եղվարդեցու, Արա Գեղեցիկի, Շիրազի, Նար-Դոսի, Սպանդարյան, Շահումյան Զ․ Անդրանիկի փողոցներ մասնակի, Րաֆֆու փողոց, Զովունի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի գյուղ՝ 4, 8, 9, 10, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38 փողոցներ, ԱԱԾ զորամաս, ԱԻՆ, Բյուրեղավան քաղաք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ալմաքար», «Անդրանիկ Հարությունյան», «Բել Գլաս» ՍՊԸ-ներ, «Հայռուսգազարդ» ոչ բնակիչ-բաժանորդ,
11։00-14։00 Ջրվեժ գյուղ մասնակի, Ջրվեժի ամառանոցներ մասնակի,
11։00-17։00 Ջրաբեր, Կապուտան, Զովաշեն, Հատիս գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ձորաղբյուր գյուղ մասնակի, Ջրվեժի ամառանոցներ մասնակի,